ПРЕАМБУЛА
Цей Договір публічної оферти встановлює умови та порядок продажу товарів на веб-сайті https://mydeco.ua , (надалі – Магазин), та є публічною офертою фізичної особи-підприємця Маєвської Лілії Михайлівни, зареєстрованого за адресою: 65078, м. Одеса, вул. Героїв Крут, 33а (надалі - Магазин, Продавець) для невизначеного кола осіб у розумінні ст. 633, 641, 644 Цивільного кодексу України, укласти Договір купівлі-продажу Товарів (надалі  – «Договір») відповідно до нижчевикладених Правил Магазину.
У разі Вашої незгоди з умовами даної публічної оферти Ви повинні утриматися від використання сайту https://mydeco.ua 
Терміни:
Продавець або Магазин –  фізична особа-підприємець Маєвська Лілія Михайлівна, зареєстрована за адресою: 65078, м. Одеса, вул. Героїв Крут, 33а зареєстрований у відповідності  до законодавтва України та внесена до єдиного реєстру юридичних особ, фізичних особ-підприємців та громадських формувань.
Веб-сайт – вебсайт, який запустив Магазин на домені https://mydeco.ua, доступний через веббраузери.
Магазин – інтернет-магазин https://mydeco.ua, доступний через Вебсайт, на якому mydeco.ua  здійснює дистанційний продаж товарів.
Клієнт, Покупець – будь-яка особа, яка відвідує Веб-сайт або користується однією або кількома послугами чи функціями Веб-сайту.
ПРАВИЛА МАГАЗИНУ MYDECO.UA (ПРАВИЛА)
§ 1 ВСТУП
1.1.  Магазин mydeco.ua  зареєстрований за законодавством України у особі фізичної особи-підприємця Маєвської Лілії Михайлівни. Юридична адреса магазину: 65078, м. Одеса, вул. Героїв Крут, 33а.
1.2.  1.2. Ці Правила поширюються на всіх користувачів Магазину і містять принципи реєстрації і користування обліковим записом в Магазині, а також електронного бронювання товарів, які пропонує Магазин (Товар чи Товари), замовлення Товарів в Магазині і укладення договорів продажу Товарів.
1.3. Всі користувачі Магазину можуть отримати доступ до Правил в будь-який момент, натиснувши на посилання «Правила магазину mydeco.ua » на сайті магазину, або завантаживши Правила як файл з розширенням «.pdf» на персональний носій інформації.
1.4. Дані про Товари в Магазині, їх опис та вартість являють собою пропозицію укладення Договору купівлі-продажу.
1.5. Інтернет-сторінка містить відомості про особливості і властивості Товару, його вартість і матеріал, з якого він виготовлений.
1.6. Фотографії та презентація продукції, що пропонується, призначені для ознайомлення з конкретними моделями Товарів (колір виробу може відрізнятися через налаштування монітору).
§ 2 ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ МАГАЗИНОМ І УКЛАДАННЯ ДОГОВОРІВ НА КУПІВЛЮ-ПРОДАЖ ТОВАРІВ
2.1. mydeco.ua (надалі – Продавець, Магазин) надає можливість укладення договорів на купівлю-продаж Товарів за посередництвом мережі Інтернет, а також надає інші послуги, передбачені цими Правилами.
2.2. Договір продажу Товарів укладається між користувачем Магазину (надалі – Клієнт, Покупець) та  Продавцем (разом – Сторони, кожен окремо – Сторона).
2.3. Умовою для користування Магазином є ознайомлення і прийняття цих Правил.
2.4. Відомості, що надаються Клієнтом в процесі замовлення, повинні бути достовірними. Клієнт несе відповідальність за достовірність наданих Продавцю даних. 
mydeco.ua  залишає за собою можливість відмовити у виконанні замовлення, якщо надані відомості будуть недостовірними або не точними  і виключають можливість виконання замовлення, зокрема, вручення посилки правильному адресату. Перед тим як відмовити у виконанні замовлення, mydeco.ua  має зробити спробу зв'язатися з Клієнтом, щоб уточнити дані в обсязі, що забезпечує виконання замовлення.
2.5. Магазин використовує всі можливі і передбачені відповідними положеннями законодавства технічні та організаційні засоби з метою захисту персональних даних Клієнтів, в тому числі запобігання отримання і модифікації не уповноваженими особами даних, які вказуються в процесі реєстрації.
2.6. Клієнт, який скористався послугами Магазину, зобов'язаний:
 a) не поширювати і не передавати заборонений законодавством контент;
б) користуватися Магазином, не порушуючи його роботу;
в) користуватися Магазином так, щоб не створювати незручностей для інших Клієнтів і для Адміністратора Магазину;
§ 3 УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ, ОПЛАТА ТА ДОСТАВКА ТОВАРУ
3.1. Магазин надає можливість замовлення Товарів на сайті Магазину (онлайн) за допомогою процедури оформлення покупки.
3.2. Магазин приймає замовлення в режимі онлайн цілодобово, сім днів на тиждень. Ціна Товару вказується в гривнях. 
3.3. Умовою укладення є ретельне заповнення Клієнтом бланка і вказування всіх даних, необхідних для відправки Товару.
3.4. До моменту підтвердження свого вибору Товару за допомогою кнопки «Замовити» Клієнт може вносити зміни в замовлення Товару, а також змінювати адресні і контактні дані для відправлення посилки або оформлення накладної. Підтвердження замовлення Клієнтом шляхом натискання кнопки «Замовити» означає прийняття на себе зобов'язання оплати вартості Товарів і їх доставку.
3.7. Підтвердження замовлення Клієнтом  шляхом натискання кнопки «Замовити» являє собою оферту на укладання Договору купівлі-продажу, яка адресується mydeco.ua відповідно до змісту замовлення і цих Правил.
3.8. Замовлення надсилається Магазином після здійснення Клієнтом часткової або повної передоплати. При оформленні замовлення, Клієнт може обрати наступні  способи оплати: 
- Банківською картою Visa і MasterCard 
- Банківським переводом 
- Післяплата при отриманні замовлення від служби доставки (залишок суми за вирахуванням передоплати).
3.9. При оплаті банківським переказом банк може стягувати комісію (в залежності від банку). Після зарахування грошей банківський рахунок Магазин оформляє замовлення та передає його для відправки поштовому оператору. 
3.10. Вартість доставки оплачується Покупцем, згідно з тарифами НП: https://novaposhta.ua/delivery 
§ 4 ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ
4.1. При отриманні товару у відділенні Нової пошти покупець зобов’язаний перевірити його на цілісність. У разі виявлення пошкоджень чи неповної комплектації товару: Покупець (Одержувач) заповнює акт прийому-передачі (бланк видає співробітник Нової Пошти) та робить фото пошкодженого товару;
4.2. Фотокопію заповненого акта за підписом співробітника Нової пошти та фото пошкодженого товару в день отримання Покупець надсилає Продавцю на номер в месенджері Viber +380 96 19 49 200 або на Telegram @My_Deco_shop. 
4.3. Покупець має право відмовитися від отриманого Товару та розірвати Договір купівлі-продажу протягом 14 календарних днів з дня отримання Товару, не враховуючи дня покупки, за винятком Товарів, які не підлягають обміну та поверненню.
4. 4. Для повернення Товару Покупцю необхідно зв’язатися з менеджером Магазину у строк, передбачений п. 4.3. цих Правил. 
4.5. Повернення Товару належної якості можливий у випадку, якщо товар не використовувався, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також збережений розрахунковий документ, виданий Покупцеві разом з проданим товаром. Якщо Покупець здійснює повернення товару належної якості (не з причини його браку, несправності або іншого дефекту), доставка Товару в такому разі оплачується повністю Покупцем.
4.6. При відмові Покупця від Товару відповідно п.п. 4.3. - 4.5. Правил Продавець повертає йому вартість повернутого Товару, протягом 30 робочих днів з дати надходження повернутого Товару. Повернення грошових коштів вартості Товару здійснюється виключно особі, зазначеній в замовленні на Товар, за умови надання такою особою копії його (її)  паспорта, РНОКПП та квитанції про оплату Товару  та номеру розрахункового рахунку для повернення коштів (IBAN). У разі, якщо Покупець в замовленні вказав невірні дані, або не надав для повернення грошових коштів усі документи, що перераховані вище, Продавець залишає за собою право відмовити такому Покупцеві в поверненні грошових коштів.
4.7. Якщо у разі повернення/обміну Товару неналежної якості, аналогічний Товар відсутній у продажу у Продавця, Покупець має право відмовитися від виконання цього Договору та вимагати повернення сплаченої за вказаний Товар грошової суми. Продавець зобов'язаний повернути сплачену за повернутий товар грошову суму протягом 30 днів з дня повернення Товару.
4.8. Перелік товарів, які не підлягають поверненню визначається відповідно до Додатку № 3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р., М 172.
4.9. Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який є несправним і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Отриманий Товар повинен відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на Сайті не є ознакою неякісного або нефункціонального Товару.
4.10. Вимоги про повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 30 днів з дня пред'явлення відповідної вимоги.
4.11. Гарантійний термін на Товари встановлюється виробником і вказується на етикетці або на ярлику. Продавець забезпечує належне застосування, використання товарів протягом Гарантійного терміну.
4.12. Продавець не відповідає за недоліки Товару, якщо вони виникли після його передачі Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання товару, дій третіх осіб (в тому числі оператора) або непереборної сили (форс-мажор).
§ 5 ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
 
5.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання умов даного Договору у відповідності з діючим законодавством та цим Правилам.
 
 
§ 6 ОБСТАВИНИ НЕПЕРЕБОРНОЇ СИЛИ
 
6.1.Сторони звільняються від відповідальності за часткове чи повне невиконання цих Правил, якщо воно стало наслідком обставин непереборної сили, таких як: стихійні лиха, пожежа, повені, страйки, інші обставини, якщо вони вплинули на виконання Сторонами цих Правил. Під обставинами непереборної сили треба розуміти обставини, що виникли в результаті непередбачених та невідворотних Сторонами подій. У цих випадках термін виконання Сторонами зобов'язань відкладається відповідно до часу, протягом якого діють такі обставини та їх наслідки.
 
6.2.Сторона, для якої створилися умови, за яких неможливе виконання цих Правил внаслідок обставин непереборної сили, повинна письмово (за допомогою месенджеру) сповістити іншу Сторону про настання цих обставин без жодних зволікань, не пізніше 10 (десять) календарних днів з дати їх виникнення. Повідомлення повинне містити дані про настання та характер обставин та про їх можливі наслідки.
6.3.Належним доказом існування обставин непереборної сили є довідка Торгово-Промислової Палати України або іншого уповноваженого державного органу.
 
§ 7 ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
 
7. 1. Всі спори між Сторонами вирішуються у порядку, визначеному чинним законодавством України
 
7. 2. Умови конфіденційності, визначені Політикою конфіденційності, є невід’ємною частиною цього Договору та розміщені на  сторінці Веб-сайту Магазину.