Обмін і повернення товару
    Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів не рахуючи дня покупки. Згідно закону України «Про захист прав споживачів». Товар підлягає поверненню або обміну при дотриманні наступних умов:
• товар не був у експлуатації, збережено його товарний вид, споживчі властивості, товар не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, механічних пошкоджень (товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент передачі покупцю)
• товар повністю укомплектований і не порушена цілісність фірмової упаковки, повністю збережені всі ярлики, захисні плівки, збережена заводське маркування (товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент передачі покупцю).
Затрати на доставку поверненого товару, який немає дефекту несе покупець.

Як можна зробити обмін або повернення товару?
     Для повернення або обміну товару зверніться до менеджера за телефоном 096 - 19- 49 – 200. Також можете написати в Viber/Telegram. Менеджер зв’яжеться з покупцем в робочий час і повідомить адресу повернення. Та уточнить данні для повернення коштів (прізвище, імя, по-батькові, IBAN картки х якої здійснювалась оплата та ідентифікаційний код платника податків).
Грошові кошти за товар повернуться протягом 7 днів з моменту отримання нами товару.
При обміні менеджер надасть можливі варіанти на заміну та повідомить терміни відправки.