MyDeco - це не просто бренд, а справжня історія, що народилася в 2016 році в серці Одеси. Все починалось як сімейний проект, метою якого стало наповнення домашнього затишку кожного дому за допомогою вишуканих товарів для інтер'єру. Час пройшов, і тепер ми з гордістю представляємо широкий асортимент, що охоплює не тільки елементи декору, але й подарунки, сувеніри, кухонні прилади, штучні квіти та товари для святкових подій.

Ми не зупиняємось надосягнутому. Ми безперервно вдосконалюємось, вводимо нові лінії товарів, підвищуємо якість обслуговування. Разом з нашими виробниками, розташованими по всій земній кулі, ми вивчаємо і адаптуємо нові культурні тенденції, щоб пропонувати вам тільки найактуальніше.

У нашому магазині ви знайдете багато товарів - від ексклюзивних до найбільш трендових виробів. Ми прагнемо вдихнути нове життя в найповсякденніші предмети, такі як чашка або фоторамка, щоб вони стали особливими акцентами в вашому домі. Або подарунком, який залишиться в серці того, хто його отримає в подарунок.

А ще ми знаємо толк в святах. У нас є все - від Новорічних іграшок до Великоднього декору, щоб зробити ваше святкування незабутнім.