Доставка
     Доставку замовлень здійснюємо за допомогою служби доставки Нова Пошта. Вартість доставки оплачується покупцем, згідно з тарифами НП
Зі свого боку ми робимо все, що в наших силах, аби посилка приїхала до Вас у цілісності та безпеці. Тобто, перевіряємо товари перед відправкою, акуратно та надійно пакуємо, попереджаємо поштову службу про крихкість вантажу. При отриманні товару у відділенні Нової пошти необхідно перевірити його на цілісність. У разі виявлення пошкоджень чи неповної комплектації товару:
     Одержувач заповнює АКТ ПРИЙОМУ-ПЕРЕДАЧІ (бланк видає співробітник Нової Пошти) та робить фото пошкодженого товару; Фотокопію заповненого акта за підписом співробітника Нової пошти та фото пошкодженого товару в день отримання надсилаєте на Viber +380 98 365 06 42 або Telegram @My_Deco_shop.
     Після отримання підтвердження пошкодження товару з Вами зв’яжеться менеджер (в робочий час) для вирішення ситуації (повернення грошей за пошкоджений товар або повторного надсилання замовлення).


Оплата
     Замовлення надсилаємо після часткової або повної передоплати. При оформленні замовлення, Ви можете обрати зручний для Вас спосіб оплати:
- Банківською картою Visa і MasterCard
- Банківським переводом
- Післяплата при отриманні замовлення від служби доставки (залишок суми не враховуючи передоплати).

 Банківські карти Visa і MasterCard
     Оплата онлайн відбувається за допомогою платіжної системи Wayforpay, захищеної сертифікатами безпеки. Для захисту ваших даних ми використовуємо кращу технологію захисту даних в мережі інтернет. Може зніматись комісія згідно тарифів банку та платіжної системи.

Банківський переказ
    При оплаті банківським переказом банк може стягувати комісію (це залежить від банку). Після зарахування грошей на наш банківський рахунок ми оформляємо Ваше замовлення.
ФОП Маєвська Л. М.
ЄДРПОУ 3249903286
Юр. адреса: м. Одеса, вул. Героїв Крут, 33а

Готівкою при отриманні на відділенні «Нова пошта»
     Оплатити товар готівкою Ви можете при отриманні замовлення на відділенні поштової служби. При накладеному платіж одержувач оплачує: своє замовлення + 20 грн фіксоване і 2% від загальної суми замовлення (за пересилання грошей) + доставку Нової Пошти. Комісію за накладений платіж завжди оплачує покупець.

Нагадуємо, що навіть при розрахунку готівкою, необхідно внести часткову передоплату за замовлення.